Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
O czym marzą dziewczyny?


O czym marzą dziewczyny?

W zależności od wieku, marzenia się zmieniają, dorastają razem z nami, krystalizują się, nabierają kształtów. Małe dziewczynki, nastolatki, kobiety marzą. Od najmłodszych lat marzymy o miłości, pięknej jak z filmu. Z wiekiem, przekonujemy się, że miłość to nie tylko masz wymarzony romantyzm, że to także zwykłe życie.

Jako małe dziewczynki marzymy o byciu księżniczką, czarodziejką z księżyca, Ania z Zielonego Wzgórza lub inna postacią z bajki, książki lub filmu. Marzymy o księciu na białym koniu, który uwolni nas z wieży. Zamaskowanym przystojniaku w czarnej pelerynie, który pojawi się i za pomocą czerwonej róży uratuje nas. Lub o Gilbercie, który nazwie nas marchewką i pociągnie za kucyki. Marzymy o romantycznej miłości, idealnym pierwszym pocałunku, spacerach za rękę o zachodzie słońca. Wszystko wydaje nam się takie cudowne, idealne.

Nastolatki zakochują się w gwiazdach. Aktorach, piosenkarzach, chłopakach z boysbandów. Obwieszają pokoje plakatami, do których wzdychają. Marzą słuchając romantycznych piosenek o miłości. Przeżywają pierwsze miłość. Płaczą w poduszki, gdy okazują się nie takie wspaniałe, jak te z filmów. Chcą być aktorkami, modelkami, piosenkarkami. Śpiewają do dezodorantu, udają, że udzielają wywiadu, odbierają Oscara. Oglądając film, wyobrażają sobie, że to właśnie one grają w nim główną rolę. Kupują pierwsze lakiery do paznokci, pierwsze tusze do rzęs. Robią pierwszy makijaż. Z wypiekami na twarzy czytają o gwiazdach, losach bohaterów z ich ulubionego serialu. Godzinami gadają o chłopakach, którzy im się podobają. Marzą o pięknym ślubie, pięknej białej sukni z welonem. Zapominają o śpiącej królewnie, chcą być dziewczyną chłopaka z US5.

Wreszcie zakochujemy się pierwszy raz. Chodzimy za rączkę, szepczemy sobie ''Kocham'' do ucha, Wszystko jest takie, jakie sobie wymarzyliśmy. Mamy chłopaka i świat się poza nim nie liczy. Całujemy jego zdjęcie i snujemy marzenia o pierwszym razie. Chwalimy się nim przed koleżankami, przedstawiamy rodzicom, chodzimy na spacery do parku, na lody, do kina. Jest dla nas najcudowniejszy, najmądrzejszy. Taki troskliwy, opiekuńczy.

Z czasem zauważamy że miłość, to nie tylko czułe słówka, nie tylko pocałunki i chodzenie za rączkę. Dostrzegamy, że to też kłótnie, nieporozumienia, różnice poglądów, problemy i wspólne ich rozwiązywanie. Uczymy się bycia ze sobą, uczymy się wyrozumiałości, zaufania. Walczymy z chorobliwą zazdrością, pokusami. Naszym marzeniem staje się trwałość tego związku, porzucamy nasze dziewczęce marzenia o Romeo i Julii i dostrzegamy szara rzeczywistość. Naszym marzeniem jest to, aby Go nie stracić, aby być z Nim.

Zakochujemy i odkochujemy. Kończy się nasza wymarzona miłość i marzymy o nowej, czasem marzymy po prostu, aby nie być samej, marzymy, bo boimy się samotność. Udajemy twarde, staramy się nie okazywać naszych słabości, naszych pragnień a i tak potajemnie marzymy o miłości.


look-in-my-beautiful-eyes 23 05 07 / 16:44:55 [Powrót] Wypowiedz się...czesc:) masz slicznego blogaska:) bardzo mi sie podoba:D wpadnij do mnie moze ci sie moj blogasek spodoba zapraszam serdecznie do mnie i pozodtaw po sobie sla
Buziolki:***
Misiaczek:*:* 6 06 07 / 17:45:16
| brak www IP: 87.105.36.76


| Lay&html by Misuri dla www.szablonart.za.pl |

K s i ę g a
-Zobacz-
-Wpisz się-


A r c h i w u m

2007
MajL i n k i

Nothing of importance...